2026 m. Gegužės 20 d. įvyko renginys, skirtas duomenų subjektų teisių įgyvendinimo temai, kurio metu buvo aptarti praktiniai iššūkiai, kylantys įgyvendinant duomenų subjektų teises, bei pasidalinta gerąja praktika ir aktualiomis įžvalgomis.
Nuoširdžiai dėkojame pranešėjai Guodai Vdovycytei, APB „Sorainen“ teisininkei, už vertingą ir aktualų pranešimą „Nuo prašymo iki atsakymo – praktiniai duomenų subjektų teisių įgyvendinimo aspektai“.
Taip pat dėkojame panelinės diskusijos dalyviams:
- Aušrai Spakauskienei, SEB duomenų apsaugos pareigūnei;
- Snieguolei Reklaitienei, Greitosios medicinos pagalbos tarnybos duomenų apsaugos pareigūnei;
- Remigijui Areliui, UAB „Viada LT“ informacinių technologijų ir apsaugos sistemų specialistui.
Ypatingą padėką reiškiame diskusijos moderatorei, LDAPA valdybos narei Aistei Samuilytei, už profesionalų diskusijos moderavimą, vertingas įžvalgas ir konstruktyvaus dialogo skatinimą.
Atskira padėka skiriama LDAPA nariui SEB Lietuvoje už svetingą priėmimą ir suteiktą galimybę bendruomenei susiburti, dalintis profesine patirtimi bei aptarti aktualius duomenų apsaugos klausimus.
Dėkojame visiems renginio dalyviams už aktyvų įsitraukimą ir prasmingas diskusijas!
Renginio nuotraukos




