Konferencija „Duomenų apsaugos diena pokyčius pasitinkant“

Minint 12-ąją Duomenų apsaugos dieną, 2018 m. sausio 30 d. Lietuvos duomenų apsaugos pareigūnų asociacija (LDAPA) kartu su Valstybine duomenų apsaugos inspekcija, Teisingumo ministerija, Valstybine mokesčių inspekcija, „Infobalt“ ir kt., dalyvavo didelio visuomenės dėmesio sulaukusioje konferencijoje „Duomenų apsaugos diena pokyčius pasitinkant“.

Minint 12-ąją Duomenų apsaugos dieną, 2018 m. sausio 30 d. Lietuvos duomenų apsaugos pareigūnų asociacija (LDAPA) kartu su Valstybine duomenų apsaugos inspekcija, Teisingumo ministerija, Valstybine mokesčių inspekcija, „Infobalt“ ir kt., dalyvavo didelio visuomenės dėmesio sulaukusioje konferencijoje „Duomenų apsaugos diena pokyčius pasitinkant“. Renginys buvo skirtas duomenų apsaugos reformai – vienai iš pagrindinių šių dienų aktualijų, o LDAPA skaitytas pranešimas apie duomenų apsaugos pareigūną leido ne tik privataus, bet ir viešojo sektoriaus atstovams plačiau susipažinti su šios svarbios pareigybės statusu, vaidmeniu organizacijoje bei kvalifikacijos ir atsakomybės iššūkiais.

Džiaugiamės, kad konferencija bei joje pristatyti pranešimai sulaukė itin didelio privataus bei viešojo sektoriaus atstovų susidomėjimo.

Naujienos