Praktinių straipsnių rinkinys „Asmens duomenys besikeičiančiame pasaulyje“

Lietuvos duomenų apsaugos pareigūnų asociacijos nariai vieningai dirbo ir parengė praktinių straipsnių rinkinį „Asmens duomenys besikeičiančiame pasaulyje“. Šiame straipsnių rinkinyje - sudėta mūsų kolegų praktika ir žinios įvairiuose temose.

Lietuvos duomenų apsaugos pareigūnų asociacijos nariai vieningai dirbo ir parengė praktinių straipsnių rinkinį „Asmens duomenys besikeičiančiame pasaulyje“. Šiame straipsnių rinkinyje, sudėta mūsų kolegų praktika ir žinios, įvairiuose temose.

Smagu, kad LDAPA subūrusios idėjos – kolegiškumas ir nišinių profesinių žinių sklaida – įgauna naujus pavidalus, augina mūsų bendruomenės profesionalumą, kuria aiškią vertę sprendžiant kasdienes problemas.

Nuoširdžiai norime padėkoti praktinių straipsnių autoriams, kurie skyrė savo laiką ir energiją, dalinasi praktinėmis žiniomis ir įkvepia būti savo srities profesionalais. Dėkojame Brigida Bacienė, Loreta Andziulyte, Martynas Bieliūnas, Renata Vasiliauskiene, Dr. Andrius Puksas, Rokas Stabingis, Virginija Poskaitiene!

Tad kviečiame skaityti ir dalintis šiuo leidiniu. SPAUSKITE ČIA

Naujienos